Sprzedaż apartamentów:


Wrocławska 23E
56-400 Oleśnica

   sprzedaz@apartamenty-lesna.pl


+48 79 82 29 161
+48 502 096 968


JPS Development Sp. z o. o.


Lwowska 31/101
56-400 Oleśnica

   biuro@apartamenty-lesna.pl


Apartamenty Leśna Polana realizuje firma JPS Development Sp. z o.o. To przedsięwzięcie rodzinne. Harmonijnie współdziałają w nim przedstawiciele dwóch rodów i trzech pokoleń związanych z Oleśnicą. Tworząc dla Państwa miejsce do życia, pracy i odpoczynku, tworzymy je również dla siebie.

Nasze umiejętności, doświadczenie i wnikliwa analiza potrzeb przyszłych użytkowników, pozwoliły nam zaoferować Państwu wyjątkowy produkt. Apartamenty Leśna Polana umożliwają realizowanie swoich pasji, bezpieczne wychowywanie dzieci i odpoczynek po trudach dnia codziennego.

Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne zapewniają codzienny komfort eksploatacji, a zróżnicowana oferta mieszkań sprawi, że każdy znajdzie swoje wymarzone mieszkanie.

Aby tak się stało generalnym wykonawcą naszego osiedla została lokalna firma budowlana MAR-BUD. Firma posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie, co jest gwarantem jakości i terminowości wykonywanych prac. Nadzór z ramienia inwestora nad procesem budowlanym sprawują doświadczeni inżynierowie i menadżerowie, którzy mają na koncie inwestycje w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Opolu i wielu innych miastach Polski.

Zamieszkajmy razem w Zielonym Sercu Oleśnicy.

Zapraszam
Prezes Zarządu
Przemysław Golach